0

نشست اینوست 360

Invest 360

چرا باید در جلسات اینوست 360 شرکت کنیم؟

سرمایه گذاران در بازار های مالی در سراسر دنیا متحمل ریسک های زیادی می شوند و اگر 2 بال دانش وتحلیل را در پس عوامل رفتاری خود در این زمینه نداشته باشند، به شدت به سرمایه خود آسیب زده و متحمل زیان و بدبینی نسبت به این بازار ها شده و فرصت های زیادی را در آینده برای سرمایه گذاری در این بازارها از دست می دهند. جلسات اینوست 360 باهدف ایجاد دیدگاه تحلیلی و چشم اندازی برای شما سرمایه گذار محترم که به دنبال شکار فرصت های مناسب در بازار های مالی هستید با شرکت در این جلسات چشم انداز مناسبی نسبت به بازار های بورس و تحلیل های اقتصاد خرد و کلان را دریافت می کنید.

اینوست 360 محصول جانبی از باشگاه سرمایه گذاران عالی می باشد که هدف از تشکیل این کلاب ایجاد شبکه ای از افراد موفق در حوزه ی کسب و کار فردی است و رسالت ما راهنمایی و ارتقاء افراد و کسب و کار این عزیزان است، لذا خدماتی در حوزه ی بیزینس کوچینگ خدمت افراد ارائه می شود که در جلسات اینوست 360 با مفهوم و کاربرد حضور یک مربی کوچینگ در کسب و کار ها چه تحولاتی برای صاحبان آن کسب و کار در بخش های مختلف ایجاد کرده است.
اگر شما مالک یک کسب و کار و یا دارای سرمایه مازاد برای سرمایه گذاری در بازار های مالی وعلاقه مند به ایجاد پرتفو شخصی برای خود هستید می توانید با شرکت در این جلسه به دانش خود برای ارتقاء ثروت و کسب و کار خود اقدام نمایید.

درخواست شرکت در نشست

آیا کسب و کارشخصی فعال دارید:

گالری تصاویر

جلسه اینوست ۲ در مهر ماه برگزار شد

خدمات جانبی جلسات اینوست ۳۶۰

انتخاب خدمات جانبی جلسات اینوست 360:
0
    0
    سبد خرید شما